Enzymy !!!

Oczywista decyzja: enzymy i jeszcze raz enzymy
Enzymy są biokatalizatorami, które rozpoczynają reakcje biochemiczne w organizmie a także przyspieszają ich przebieg. Poprawiają funkcjonowanie układu odpornościowego, ukrwienie oraz usprawniają odżywianie komórek. Enzymy to najbardziej naturalne preparaty w medycynie przeciwstarzeniowej, mimo, że nie są panaceum na wszystkie dolegliwości, są od dawna znanym i sprawdzonym terapeutykiem o ogromnych możliwościach.

Wskazaniem do stosowania enzymów proteolitycznych są ostre i przewlekłe procesy zapalne, zapalenia tworzące się po operacjach i urazach. Trudno też wyobrazić sobie medycynę sportową bez enzymów. Są one niezastąpionym elementem terapii, a także istotną częścią działań profilaktycznych. Zazwyczaj nie wykazują one działań niepożądanych – w skrajnych przypadkach mogą występować lekkie zaczerwienienia skóry, które znikają po odstawieniu enzymów.

Zakres działania enzymów systemowych:

  • uśmierzanie bólu
  • przyspieszanie wchłaniania
  • regulacja przepływu krwi oraz limfy
  • hamowanie podrażnień oraz stanów zapalnych
  • leczenie/gojenie oraz regeneracja
  • potencjalne działanie profilaktyczne

Warto pamiętać, że terapia enzymatyczne jest tym skuteczniejsza im wcześniej się ją wdroży.Dlatego już dziś zacznij odpowiednią naturalną suplementację.

Odpowiednie preparaty znajdziesz w naszym sklepie

www.sklepzdrowia.org


www.witaminy-mineraly.pl
www.zdrowe-odzywianie.info.pl
www.annaszubert.pl
www.sklepzdrowia.org

www.grzybica.org
www.luteina.org
www.nopal.pl

Leave a Reply